Boutique SPA Hotel, Resort & Turisma Centrs

"Pegasa Pils"

latviešu   по-русски   english

 

Foto galerija 360'

Speciālie piedāvājumi

(spied šeit)

Vispārējā Informācija

Speciālie piedāvājumi

Viesnīca

Viesnīcu cenas

Rezervēšanas forma

SPA

Restorāns

Banketi, Kāzas

Konferences, semināri

Mūsu kontakti

Partneri

Mūsu viesi

Atsauksmes

Jaunumi    Aktīva atpūta     Izstādes

 

Aktīva atpūta

 

              Tagad Jūs varat atpūsties un izbaudīt ziemas priekus uz kalna! Organizējam transfertu no Pegasa Pils līdz slēpošanas trasēm! Trases varat apskatīt Te un šeit! Plašajā un ērtajā inventāra nomā iespējams iznomāt slēpošanas un snovborda inventāru, snovbleidus un ķiveres. Visiem, kas nolēmuši apgūt slēpju vai snovborda savaldīšanu, piedāvā lielisko slēpošanas un snovborda instruktoru pakalpojumus.

 

              Jūrmalas kūrortpilsēta piedāvā plašas iespējas aktīvai atpūtai visos gadalaikos. Pilsētā var ne tikai peldēties, bet arī spēlēt volejbolu, futbolu, rokas bumbu un frīsbiju pludmalē, laist pūķus, nodarboties ar vingrošanu, nūjošanu, kaitsērfingu un vindsērfingu, braukt ar ūdens velosipēdiem un ūdens motocikliem. Bērni var spēlēties pludmales rotaļlaukumos, bet velosipēdisti var traukties pa pilsētu tajā ierīkotajos veloceliņos vai arī pa pludmali, kura ir kā radīta veloprieku baudīšanai. 

             Ikvienam bērnam īsta atrakciju paradīze ir Dzintaru mežaparks, kur ir atrodami rotaļu laukumi dažāda vecuma bērniem, skeitborda laukums, basketbola laukumi un specializēti celiņi skrituļotājiem.

             Ūdens priekus visu gadu var baudīt ūdens atrakciju parkā „Līvu akvaparks”, kur var peldēties dažādos baseinos un šļūkt pa dažādu ātrumu ūdens trubām, vasarā „Līvu akvaparkā” darbojas īpašā vasaras zona.

             Pilsēta piedāvā arī dažādas citas aktīvās atpūtas iespējas, mini golfa spēles cienītājiem vai boulinga piekritējiem. Golferi var uzlabot savu meistarību vai piedalīties kādā no turnīriem Saliena Golfā, kas ir viens no lielākajiem golfa laukumiem Austrumeiropā un atrodas tikai 5 km no Jūrmalas. Lielupes upe piedāvā plašas iespējas izbraucieniem ar jahtām, laivām, ūdensslēpēm un veikbordu.

              Jūrmala ir arī ļoti pateicīga vieta visiem aktīvās atpūtas cienītājiem dabā. Putnu vērotājiem īpaša paradīze ir Ķemeru nacionālais parks. Kopā ar ģimeni un bērniem dodieties aktīvā pastaigā pa Ķemeru nacionālā parka un Ragakāpas dabas parka takām, noslēdzot savu pastaigu ar virvju vīšanas tehnikas apgūšanu un citu amatniecības prasmju apgūšanu Jūrmalas brīvdabas muzejā.

              Ne tikai vasarā, bet arī ziemā dodieties nūjošanas pastaigā gar pludmali – tas ne tikai uzlabos jūsu fizisko formu, bet atspirdzinās pēc garas darba nedēļas. Ziemā ikviens slidot gribētājs var izbaudīt ziemas priekus Majoru slidotavā.

 

               Dzintaru Mežaparks

               Parks paredzēts gan aktīvās, gan mierīgās atpūtas cienītājiem. Tā ir lieliska vieta, kur pavadīt laiku kopā ar bērniem, ģimeni un draugiem, vieta, kur sportot jauniešiem, pensionāriem izbaudīt svaigo priežu gaisu. Parkā atrodas rotaļu laukumi dažāda vecuma bērniem, celiņi skrituļslidotājiem un gājējiem, skeitparks, strītbola laukumi, kafejnīcas, autostāvvietas, tualetes. Parks darbojas visu gadu.

Izbaudiet laipnu uzņemšanu un jūgendstila mājīgumu

Laipni lūdzam "Pegasa Pilī"!  

 

 

 

 

 

 

  

 Saņemt jaunumus uz e-mail

Ievadiet savu e-mail