Boutique SPA Hotel, Resort & Turisma Centrs

"Pegasa Pils"

latviešu   по-русски   english

Foto galerija 360''

Speciālie piedāvājumi

(spied šeit)

Vispārējā Informācija

Speciālie piedāvājumi

Viesnīca

Viesnīcu cenas

Rezervēšanas forma

SPA

Restorāns

Banketi, Kāzas

Konferences, semināri

Mūsu kontakti

Partneri

Mūsu viesi

Atsauksmes

Jaunumi         Ekskursijas        Aktīva atpūta         Izstādes

 

Jaunumi

 

Viesnīcā "Pegasa Pils" atvērts zobārstniecības kabinets!


* Zobārsta konsultācija, diagnostika
* Estētiskā stomatoloģija
* Zobu ārstēšana un restaurācija
* Zobu ķirurģija
* Zobu higiēna


Informācija reģistratūrā pa tālruni: +371 67761149
Laipni lūdzam!


 

 

Jūrmalas centrā, kūrorta viesnīcā "Pegasa Pils", atklāts sinerģisks dziedātāja Vladimira Visocka bronzas medaljons.

            Šī gada 25. janvārī pulkstens 13:00 pie spa viesnīcas Pegasa Pils strūklakas, atklāts pasaulē pirmais bareljefs-medaljons, kurš īstenots starptautiskā miera projekta "Vlad. Visockis un laikabiedri: laikā un telpā" ietvaros (www.chaliceofpeace.eu).

 Kosmiskā piemiņas zīme Nr.1, izveidota vēja rozes formā uz kuras izvietoti 1974. gada 22. augustā atklātā asteroīda, kurš nosaukts „VladVisocka” vārdā gabaliņu atlējumi un dažādu valstu kosmonautu, kā miera vēstnešu autogrāfi. Piemiņas zīmi bronzā ir izgatavojis latviešu tēlnieks Jānis Strupulis. Visockis mīlēja Latviju un Jūrmalu un savā laikā ārstējās J.Frabricusia vārda nosauktajā sanatorijā, kas atradās tieši spa vienīcas „Pegasa Pils” vietā, tāpēc par pirmās piemiņas zīmes vietu ir izvēlēta Jūrmala.

            Saskaņā ar miera projektu līdz 2018. gadam, kad dzejniekam Vladimiram Visockim būs 80 gadu jubileja, džādās pasaules malās ir plānots izvietot piemiņas bronzas medaljonus, kā miera simbolus visā pasaulē. Pavisam tiks uzstādīti 42 medaljoni, pa vienam uz katru Visocka nodzīvoto gadu.

            Projekts «Vlad. Visockis un laikabiedri: laikā un telpā" ir lielāka projekta «Miera kauss» pasākums. Pēdējos desmit gados «Miera kausa» ietvaros ir veikts liels darbs reliģisko un kultūras vērtību atjaunošanai un starptautiskās asociācijas izveidošanai. Akcijas „Miera kauss” mērķis un uzdevumi ir kultūras sakaru veicināšana un stiprināšana starp pasaules tautām. Tūkstošiem cilvēku Baltijas valstīs, Eiropā, Skandināvijā un Krievijā ir kļuvuši par asociācijas  "Miera kauss’’ dalībniekiem un atbalstītājiem..

            Uz piemiņas medaljona atklāšanu bija: Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis, Krievijas  Federācijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs , Krievijas tautas aktrise Larisa Lužina, pilots-kosmonauts PSRS Zinātņu akadēmijas loceklis, Maskavas universitātes prezidents  Viktors Savinýh, pirmais Čehijas Republikas kosmonauts, pilnvarotais Čehijas Republikas vēstnieks Krievijā Vladimír Remek, un citas personas.

            Pēc medaljona atklāšanas ceremonijas, restorānā "Pegasa Pils» bija dalībnieku  un viesu tikšanas, iepazīstināja ar dzejnieka Vladimira Visocka dzīvi, dzejoļiem un filmām, kā arī tika atskaņotas Visocka dziesmas. Viesi varēja parunāties, sniedza intervijas, un baudīja lieliskus ēdienus no restorāna "Pegasa Pils" šefpavāra siltā koka jūgendstila atmosfērā.

            Projekts ‘’Vlad. Visockis un laikabiedri: laikā un telpā" realizējas sadarbībā ar Boutique   SPA  &  Resort Hotel 4**** Jūrmala."Pegasa Pils" (www.hotelpegasapils.com)

 

 

Dārgie draugi!
Esam priecīgi paziņot, ka pēc rekonstrukcijas, no jauna atveras durvis Jūrmalas restorānā «Pegasa Pils» (Jūras 60, Jūrmala).

Jaunā ēdienkarte (itāļu, latviešu un Vidusjūras virtuve).

Jūs gaida pārsteigums.

Laipni lūdzam!!!

Par galdiņa rezervāciju un papildus jautājumiem, zvaniet un rakstiet mums +371 25617722, +371 29236425 E-pasts: info@
hotelpegasapils.com.

 

 

 

 

 

 

 

 

Unikāli izstrādājumi no Japāņu polimērmāla Deco clay- unikāls ziedu pušķis, līgavu pušķis, matu rotājums, Jāņu vainags, broša vai lielā ziedu kompozīcija izrotās Jūsu māju, kalpos par lielisku un paliekošu dāvanu.

 

 

Pegasa Pils Boutique SPA Hotel & Resort Jurmala un Art Floral Designs aicina apgūt unikālu ziedu un skulpturālo miniatūru veidošanu no pašsacietējoša Japāņu polimērmāla! Pirmo reizi Jūrmalā! Mūsu sieviešu klubā Jūs iemācīsieties veidot skaistas ziedu kompozīcijas, nevīstošus pušķus, skulpturālas miniatūras un ekskluzīvas rotaslietas. Ar savu roku darbiem Jūs varēsiet izrotāt mājas interjeru, frizūru vai tērpu, ka arī tā bus oriģinālā dāvana Jūsu draugiem un tuviniekiem.

Apmācības laikā, jūs saņemsiet iedvesmu un pozitīvas emocijas, kā arī atpūtu no ikdienas burzmas.

Apmācība notiek atbilstoši akadēmijas Deco Clay Craft Academy ( Japāna) sertificētai programmai, tā ietvēr sevī  divu līmeni apmācību Flower Course Curriculum I un  Flower Course Curriculum II Nodarbības vada sertificēta instruktore Jūlija Kaņevska.

 

 

Laipni lūdzam uz pirmo bezmaksas prezentāciju  23. maijā,  pulksten 18:00 restorānā Pegasa Pils, Jūrmalā, Jūras iela 60, pretī Dzintaru koncertzālei.  Meistars pastāstīs informāciju par apmācībām, materiāliem, parādīs darbus un atbildēs uz jautājumiem. Jūs gaida gardumi no restorāna un jauka atmosfēra!

 

 

24.maijā, plkst. 10:00 aicinām uz meistarklasi,  kur Jūs varēsiet ar savām rokām izveidot ekskluzīvu izstrādājumu un pieteikties tālākajām apmācībām. Meistarklases cena-15 EUR. Cenā ir iekļauti materiāli.

Tiekamies Pegasa Pils!

Papildus informācija pa t. +371 26322960 vai e-pastu artfloraldesigns@gmail.com

Ziņojiet par Jūsu dalību iepriekš!

 

 

Tiekamies Pegasa Pils! Papilduus informācija pa t. +371 26322960 vai e-pastu artfloraldesigns@gmail.com

Ziņojiet par Jūsu dalību iepriekš!

 

www.hotelpegasapils.com

www.artfloraldesigns.com

 

 

 

Viesnīcā paplašināja rotaļlaukumu:

 

 

 

Viesnīca renovē numurus:

 

DBL Standard 211

DBL Standard 112

 

 TWIN  Semi Suite 215

DBL Standard 220

 

TWIN Standard 116

 

DBL Standard 212

 

            Tagad mūsu kompleksa sāk darbību Kūrorta - Rehabilitācijas Ārstniecības Sanatorija "Pegasa Pils", kas ir sertificēta ārstniecības iestāde uz 60 vietām. Mēs esam darījuši visu, lai nodrošinātu, ka pacients atnākot pie mums Jūs aizmirsiet savas ikdienas rūpes lai  iegremdētos veselības, pozitīvu emociju, miera, komforta un omulības pasaulē.

          Agrāk, Jūrmalas kūrortā  bija 104 sanatorijas, no kuriem 100 pēdējo 20 gadu laikā neeksistē! Gandrīz 20 gadus vēlāk atjaunoja savu statusu  Kūrorta - Rehabilitācijas Ārstniecības Sanatorija "Pegasa Pils"!

 

Laipni lūdzam "Pegasa Pilī"!

 

 

Tagad Jūs varat pavizināties Jūrmalā elektromobilī:

 

 

 

 

Romantiskais piedāvājums ar elektromobili jaunlaulātiem Jūrmalā – Cena Ls 49,-

* Maršruta sākuma un beigu punktu iespējams saskaņot.

 

Piedāvājumā ietilpst:

  • Brauciens ar elektromobili 5 personām;

  • Apstāšanās pie apskates objektiem, pēc vedēju ieskata un vedēju sagatavotajām aktivitātēm;

  • Šampanietis un saldumi jaunlaulātajiem un vedējiem;

  • Elektromobiļa dekors

  • Pārsteiguma atrakcijas jaunajam pārim

  • Kopējais brauciena laiks līdz 1,5h.

    Labprāt uzklausīsim idejas ārpus esošā piedāvājuma.

 

 

 

Izbaudiet laipnu uzņemšanu un jūgendstila mājīgumu

Laipni lūdzam "Pegasa Pilī"!  

 

 

 

 

 

 

  

 Saņemt jaunumus uz e-mail

Ievadiet savu e-mail